Dbam o domowy budżet

Mając na uwadze, przede wszystkim, satysfakcję i zadowolenie Klienta zawsze stawiamy na profesjonalizm, nowoczesność i fachowość. Proponujemy ofertę opartą na prostych i jasnych zasadach - żadnych kruczków, wszystko czarno na białym:
- nie wymagamy umów z wielomiesięcznym zobowiązaniem,
- bez ukrytych kosztów,
- bez opłat przyłączeniowych i montażowych.

Kierując się naszymi wartościami, przedstawiamy sposoby, jak zaoszczędzić na domowym rachunku z City Net:

Zaoszczędź nawet 24 pln miesięcznie, wybierając Internet 15Mb/s w Duopak (usługa jest połączeniem telewizji cyfrowej oraz Internetu, dzięki temu otrzymujesz stałą miesięczną zniżkę na Internet) 

Zaoszczędź na ruterze WiFi – otrzymasz go za stałą niską kwotę miesięcznie. Dzięki urządzeniu, z Internetu bezprzewodowego, mogą korzystać wszyscy domownicy bez potrzeby kupowania drogich dodatkowych urządzeń rozdzielających sygnał.

Zaoszczędź wybierając najlepszy pakiet telewizji cyfrowej na rynku: START XL 166 kanały w tym 52 HD za 77 pln.

Zaoszczędź minimum 35 pln miesięcznie dobierając usługę multiroom i oglądaj swoje ulubione programy w jakości HD. Multiroom to usługa, która pozwala na niezależne oglądanie w dwóch pomieszczeniach stacji telewizyjnych w ramach jednego gniazdka - dostępna w jakości HD.

Zaoszczędź na pakietach tematycznych. Np:
Posiadając START BOX  płacisz o 26 pln miesięcznie mniej za telewizję, otrzymujesz największą ilości kanałów, dzięki ich korzystnemu połączeniu.Zaoszczędź na rozmowach telefonicznych, czy wiesz że rozmowy wewnątrz naszej sieci są za 0 pln, a połączenia na telefony stacjonarne kosztują zaledwie 0,09 pln.


Dodatkowo City Net oferuje:
- dostęp do największej liczby kanałów HD,
- umowę na czas nieokreślony,
- dekoder cyfrowy HD lub karta CAM (obsługa telewizji cyfrowej bez dodatkowego dekodera i pilota) za 0 pln. - korzystne pakiety; konkurencyjne ceny; najwyższą jakość usług; atrakcyjną ofertę.
Dlaczego warto zamówić usługi
10 powodów dlaczego warto zamówić usługi
1.
Aż 95 kanałów HD
2.
191 kanałów cyfrowych
3.
Umowy na czas nieokreślony
4.
Dekoder HD lub karta CAM za 0złkarta CAM: umieszczana w telewizorze, obsługa telewizji cyfrowej bez dodatkowego dekodera i pilota
 
5.
Telewizja cyfrowa od 21.50 zł miesięcznie
6.
Bogata oferta pakietów tematycznychpakiety tematyczne HD od zł miesięcznie
7.
Multiroom cyfrowy
8.
Stała zniżka na Internet przy zakupie telewizji cyfrowejInternet 10Mb/s za 20 zł miesięcznie
9.
Internet Wifi
10.
Oferta bez ukrytych kosztów i opłat